2016 05 0710 травня стартує юнацький конкурс писемної та журналістської творчості «Словосвіт – 3». Напередодні його ідейний натхненник голова Спілки стриян «Відлуння» Євген Тиченко у Будинку працівників освіти зустрівся з вчителями української мови та літератури шкіл м. Стрия та ознайомив їх з основними правила та концепцію конкурсу.

Зокрема, у цьогорічному конкурсі залишилися основні принципи: інтернет- реєстрація, всі роботи публікуються в мережах під ніками, прізвища переможців будуть оприлюднені лише на урочистому нагородженні. Тема: «На березі річки гірської Стрий-місто кохане стоїть». Підтеми – «Легенди старого міста», «Стрий - місто чотирьох культур», «Пишаюся стриянином», «Бережімо те, що маємо».

До участі у конкурсі запрошується учнівська молодь середніх шкіл (5-11 кл.), професійних училищ, коледжу м.Стрия. Також кожен бажаючий незалежно від віку і роду занять може взяти участь в проекті поза конкурсом. Ці дописувачі будуть сформовані в окрему групу. Кращі роботи відзначать преміями за спеціальною класифікацією.

Номінації конкурсу: літературний, журналістський, історіографічний твір. У кожній номінації премія за перше місце - 1500 грн, друге - 800 грн, третє - цінний подарунок. 

Організатори конкурсу «Словосвіт – 3»: Спілка стриян «Відлуння», туристично-просвітницький центр «Здоров'я», Стрийський міський відділ освіти при підтримці Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». Конкурс проводиться з метою виявлення талановитої, обдарованої молоді, яка спроможна образно, лаконічно, влучно викладати своє бачення навколишнього світу, висловлювати свою громадянську позицію. Нагадаємо, що перші два – проводились у 2011 р. та 2012 роках.

Положення про конкурс - "slovosvit-3"

Оn-line З А Я В А учасника конкурсу літературної творчості «Словосвіт - 3»:

Також можна завантажити паперовий варіант анкети -   Slovosvit_Anketa

Як це було в минулі роки:

  КОНКУРС ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ЮНИХ СТРИЯН «СЛОВОСВІТ»!

  ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «СЛОВОСВІТ»

  КОНКУРС ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ ЮНИХ СТРИЯН «СЛОВОСВІТ-2»!

  ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ СЛОВОСВІТ-2

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Julia_OsetskaБлагодійний Фонд Олега Канівця «Добре Серце» запрошує дітей та їхніх батьків взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Різдвяних свят!

На переможців очікують цікаві та корисні призи.

Детальніше...

logo_DobreSerceУ 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс оголошений департаментом освіти і науки Львівщини за напрямками: «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи», «Енергозбереження в освітній сфері».

Детальніше...

waterУ школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Микола Дмитришин. На виконання даної програми, в установах освіти та дошкільних закладах Стрийщини планують встановити 12 таких локальних установок. 

Детальніше...

2У межах Програми Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» «Наше право» юристи фонду продовжують надавати населенню безкоштовну правову допомогу, шляхом консультування виїзною командою з широкого кола питань в сфері: цивільного права, пенсійного забезпечення, земельних відносин, трудового права.

Детальніше...

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube