waterУ школі І-ІІ ст. села Ходовичі Стрийського району буде облаштовано локальну установку для озонування та фільтрації води. Про це повідомив перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Микола Дмитришин. На виконання даної програми, в установах освіти та дошкільних закладах Стрийщини планують встановити 12 таких локальних установок. 

На сьогодні залишилось провести будівельно-монтажні роботи із під’єднанням до системи водопостачання та каналізування, які буде проводити фірма-підрядник «МКС+». Установка очищуватиме воду від біологічних та хімічних забруднень. Це стало можливим за безпосереднього сприяння народного депутата України Олега Канівця в межах загальнодержавної Програми «Питна вода України - 2006-2020». 

Чиста вода використовуватиметься кухарями при приготуванні обідів в шкільній їдальні. Також планують в приміщенні навчального закладу облаштувати фонтанчик для того, щоб учні могли пити чисту воду. «Їжа для дітлахів тепер стане ще якіснішою і смачнішою, а вживання очищеної питної води сприятиме збереженню їхнього здоров'я», - наголошує Микола Дмитришин.

Прес-служба

 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube