logo_DobreSerceУ 2014 році Благодійний фонд Олега Канівця «Добре серце» виступив гарантом підтримавши 11 освітніх мікропроектів, які подали на обласний конкурс оголошений департаментом освіти і науки Львівщини за напрямками: «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи», «Енергозбереження в освітній сфері».

Участь у конкурсі мали можливість взяти органи самоорганізації населення, громадські організації, ініціативні групи, сільські, селищні та міські ради, дошкільні, загальноосвітні й позашкільні навчальні заклади. Також у квітні 2014 року для конкурсантів були проведені семінари з підготовки мікропроектів у якому брали участь працівники «Доброго серця». 

Загальний бюджет конкурсу становив 3,1 млн. грн. Зокрема, на розвиток мережі ДНЗ було передбачено 2,1 млн. грн., на створення якісного навчального середовища, освітні округи – 0,2 млн. грн., на енергозбереження в освітній сфері – 0,8 млн. грн. Обов’язковою умовою участі у конкурсі було залучення місцевих коштів до бюджету мікропроекту, у тому числі власний внесок Конкурсанта у вигляді нефінансового внеску (робота, матеріали) мав становити не менше 50 % суми коштів субвенції. Невід'ємною складовою залучених конкурсантом коштів мав становити вклад територіальної громади в сумі не менше 5 % від бюджету мікропроекту. Конкурсною радою з питань розгляду освітніх мікропроектів (голова Конкурсної ради – Роман Бабій, секретар – Ольга Мусаковська) підтримано 67 проектів, з них: 37 – за напрямком «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», 10 – за напрямком «Створення якісного навчального середовища. Освітні округи» та 20 – за напрямком «Енергозбереження в освітній сфері». За підсумками конкурсу освітніх мікропроектів з обласного бюджету буде виділено субвенцію районним та міським бюджетам на суму 2 630 096 грн., з них: 1 639 361 грн. – на розвиток мережі ДНЗ; 193 000 грн. – на створення якісного навчального середовища, освітні округи; 797 735 грн. – на енергозбереження в освітній сфері.

П’ять з одинадцяти проектів, які підтримав фонд «Добре серце» успішно пройшли конкурс і тепер очікують надходження коштів. Зокрема, це: проект «Запровадження енергозберігаючих заходів приміщення навчально-виховного комплексу «Миртюківський спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-Ш ст. з поглибленим вивченням іноземних мов — дошкільний навчальний заклад» села Миртюки Стрийського району, підготовлений ініціативною групою громади с. Миртюки; проект «Запровадження енергозберігаючих заходів (1 та 2 корпусів) приміщення СЗОШ І-ІІІ ст. с. Любинці Стрийського району», підготовлений ініціативною групою громади с. Любинці; проект «Обладнання кабінету фізики» Семигинівської СЗОШ І-ІІІ ступенів с. Семигинів Стрийського району, підготовлений ініціативною групою громади с. Семигинів; проект «Запровадження енергозберігаючих заходів приміщення СЗОШ І-ІІІ ст. села Подорожнє Стрийського району» підготовлений ініціативною групою громади с. Подорожнє; проект «Запровадження енергозберігаючих заходів приміщення Довголуцької СЗОШ І-ІІ ступенів Стрийського району» підготовлений ініціативною групою громади с.Довголука.

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube