1_1411 березня в приміщенні Стрийської ДЮСШ відбувся ХІІ регіональний жіночий турнір з волейболу, присвячений пам’яті тренера, директора Стрийської ДЮСШ Юрія Брунцвіка, в якому взяли участь команди Стрия, Червонограда, Львова та Нового Роздолу. Змагання проходили під патронатом Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце».

1_8Після лаконічного привітання учасниць турніру, хвилини мовчання в пам'ять Юрія Брунцвіка, дівчата в українських строях піднесли капітанам команд за давнім звичаєм коровай. Вінок на могилу тренеру та вчителю багатьох поколінь волейболісток мали честь покласти директор ДЮСШ Леонід Кухар та голова осередку ветеранів спорту Стрийщини Роман Мазяк. Відтак, було піднято державний прапор, що стало офіційним початком змагань.

1_22Головний суддя турніру – Дмитро Шнайдер, суддя на майданчику – Петро Шинкар. Тренер команди м. Стрия Володимир Федоренко, капітан команди – Лідія Столярська. У команди м. Червоноград капітан та граючий тренер Галина Шевчук. Волейболісток Нового Роздолу тренує Сергій Краснопольський, капітан – Тетяна Григорищук. У львівянок граючий тренер Людмила Шубаєва, а капітан команди – Алла Шевченко.

1_29Турнір проходив на високому рівні. Волейболістки показали неабияку майстерність, демонструючи захоплюючу, динамічну, непередбачувану гру. Рахунки тримали в напрузі вболівальників до останніх секунд. Емоції зашкалювали, як по обидва боки сітки, так і на лавах любителів цього видовищного виду спорту.

За результатами зіграних волейбольних партій ІV місце посіла команда Львова, ІІІ – Червоноград, ІІ – Новий Розділ, І місце – господарі, команда Стрия.

1_34Було визначено й кращих гравців у кожній команді. Так, кращою серед львів’янок одноголосно судді та організатори визнали Славу Бужик, до речі найстаршу волейболістку турніру, пані Ярослава з 1946 року народження, яка своїми влучними ударами змушувала суперниць не раз похвилюватися. 

1_43У стриянок кращою стала Уляна Єрмакова, у команді Нового Роздолу – Віта Ференц, у команді Червонограду – Галина Шевчук.   

1_40 1_41 1_42

Більше фото... 

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube