1_6У Стрийському Будинку працівників освіти в урочистій обстановці відбулося нагородження учнів, які перемогли у міських етапах мовно-літературних конкурсів, зокрема: Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, конкурсу декламації поезії про мову.

Захід розпочала методист методкабінету відділу освіти Оксана Матвіїв, яка сказала: «Ми вітаємо наших здібних, творчих школярів. Вами, дорогі діти, пишаються навчальні заклади, вчителі, батьки. Сьогодні вам – наші слова вдячності, грамоти і для абсолютних переможців (І-і місця) – у подарунок словник від кредитної спілки «Вигода» та грошові премії від Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце». 

Учнів та їх вчителів привітав начальник Стрийського міського відділу освіти Микола Мазур, побажав нових успіхів та не зупинятися на досягнутому, а наполегливо йти до нових вершин. Микола Йосипович з гордістю оприлюднив рейтинг учбових закладів Львівської області серед великої кількості яких й стрийські школи. Зокрема, на 12 місці ЗОШ № 7 та на 13 місці – ССЗОШ №4 з поглибленим вивченням анг. мови. Серед шкіл області за результатами ЗНО з англійської мови рейтинг очолила Стрийська гімназія ім. Андрея Шептицького та ІV місце за спеціалізованою школою №4.

Відтак, наступила урочиста мить нагородження. Грамоти та грошові премії від Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» за І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка разом з Миколою Мазуром вручав заступник голови фонду Віталій Михайльо. Їх отримали: Марія Левкович (ЗНЗ №4, 5 клас), Уляна Піжанська (ЗНЗ №9, 10 кл.), Романа Дубик (ЗНЗ №9, 9 кл.), Анна Рудак (ЗНЗ №10, 7 кл.), Марія Окань (ЗНЗ №9, 8 кл.), Ігор Данів (ЗНЗ №9, 6 кл.), Ольга Мацишин (НВК «школа Іст. – гімназія ім. Андрея Шептицького, 11 клас).

Завідувач методкабінету відділу освіти Надія Пістун відзначила грамотами вчителів за високі результати у Всеукраїнському конкурсі «Цікава школа». А це: І місце – Людмила Аскарова (школа №7, вчитель світової л-ри); ІІ місце – вчителі укр. мови школи №7 Ліліана Кулик та Ірина Гузан, а також вчителі біології школи №1 Галина Дубовська і Ростислава Романовська.; ІІІ місце посіли: вчитель німецької мови школи №7 Наталя Тима і вчитель початкових класів школи №7 Надія Масник.

На завершення імпрези заступник голови Благодійного фонду Олега Канівця «Добре серце» Віталій Михайльо подарував від благочинної організації методкабінету відділу освіти проектор та подякував вчителям за нелегку працю у плеканні національно свідомого підростаючого покоління.

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце» 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube