1Цікавим і неординарним святкування Дня матері цьогоріч було у с. Нежухів, яке тривало більше двох годин при переповненій залі. Вперше за ініціативи війта села Михайла Яхвана та при фінансовій підтримці голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця було відзначено матерів, яким виповнилося 80 та більше років.

1Поважних пань, які сиділи у перших рядах щиро привітали та подарували їм червоні троянди й рушники. На очах розчулених жінок від несподіваного сюрпризу забриніли сльози радості. Ще довго не вщухали в Народному домі оплески на їхню честь. Також сільський голова особисто вручав квіти та презенти артистам, які в цей вечір дарували радість глядачам. Найбільше оплесків «збирали» юні танцюристи, які 1щоразу дивували новими хореографічними постановками. Також в цей вечір в концерті взяли участь: місцевий хоровий колектив, вокальний ансамбль дівчат, солісти – Марія Сенів, Тетяна Марущак, Юля Бойко, Галина Мільчаковська, Настя Винник, Маруся Матвіїв, Мар’яна Жимонська, Людмила Жимонська, Олег Тимчишин, Руслан Крайник, Тарас Монастирський.

У вітальному слові своїм землякам, Олег Канівець наголосив: «Щастя й краса материнства з давніх-давен оспівувалися художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. У цей день від усієї душі вітаю дорогих матусь з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість».

1 1 1 1

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце»  

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube