116 грудня у м. Жидачеві відбувся гала-концерт ІV відкритого районного фестивалю дитячої творчості «Водограй», який проводився у межах відзначення 70-ї річниці   з дня створення УПА. Організатори: Жидачівська РДА, служба у справах дітей райдержадміністрації під патронатом народного депутата України, голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця.

Уже чотири роки поспіль фестиваль тішить своїми розмаїтими піснями, запальними танцями та дотепним гумором. Цього річ «Водограй» був по справжньому святковим, адже проводився напередодні свята Миколая. У ньому взяло участь близько трьохсот дітей віком до 18 років у трьох вікових групах. Конкурсанти змагалися у таких номінаціях: вокал (соло, дует, тріо, квартет); хореографія; оригінальний жанр ( клоунада, пантоміма, пародія, гумор); вокальні та вокально-інструментальні ансамблі.

Оцінювало юні таланти журі у складі: заступника голови Жидачівської райдержадміністрації Олег Кизима (голова журі); керівник апарату Жидачівської РДА Ігор Процан; керівник відділу культури Жидачівської РДА Зеновій Тимофтевич; заступник директора Ходорівської музичної школи, викладач по класу вокалу, депутат Жидачівської районної ради Ольга Кобринович; керівник служби у справах дітей Жидачівської РДА Надія Гавдик; директор районного будинку культури - Олександра Максимів; директор Жидачівського міського будинку культури «Папірник» - Микола Микитин.

Фестиваль «Водограй» має свої певні традиції. Однією з них є виконання пісень Володимира Івасюка на честь якого і був заснований фестиваль. А спеціальним гостем запрошують володаря гран-прі попереднього «Водограю». Головна мета фестивалю – пошук та підтримка молодих талантів, творчих колективів і окремих виконавців серед дітей та підлітків.

Нагородження переможців провів народний депутат України Олег Канівець та голова журі Олег Кизима. Гран-прі цього року журі не присудило нікому. А грамоти і подарунки отримали переможці у всіх номінаціях та вікових групах.

У номінації «оригінальний жанр» журі фестивалю прийняло рішення об’єднати усі вікові категорії в одну, через невелику кількість учасників: ІІІ місце посів колектив дитячого театру «Дивоцвіт» (Журавнівський Будинок школяра) та їхній керівник Ірина Кузик. За рішенням журі ІІ місце не присуджувалося нікому. І місце отримала Ярина Лоїк (Центр дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни) та її керівник Ольга Гіщинська.

У номінації «хореографія» у молодшій віковій групі: ІІІ місце посів танцювальний колектив «Фреш» (Жидачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2) та їхній керівник Галина Мельник. ІІ місце - зразковий танцювальний колектив «Барви Удеча» (Жидачівський міський центр творчості для дітей та молоді) та керівник Лілія Устрицька. ІІ місце - танцювальний колектив «Кралечки» (Центру дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни) та їхній керівник Тетяна Вусик. І місце - Народний ансамбль танцю «Молодість» (районний Народний дім м. Жидачів) та керівник Лідія Пакош.

У номінації «хореографія» у середній віковій групі: ІІІ місце посів танцювальний колектив «Крок у майбутнє» (Жидачівський НВК) та їхній керівник Олена Цяпко. ІІ місце не присуджувалось нікому; І місце поділили між собою два колективи: зразковий танцювальний колектив «Барви Удеча» (Жидачівський міський центр творчості для дітей та молоді) і керівник Лілія Устрицька та Народний ансамбль танцю «Молодість» (районний Народний дім м. Жидачів) та керівник Лідія Пакош.

У номінації «хореографія» у старшій віковій групі: ІІІ місце присудили танцювальному колективу «Сузір`я» (Журавнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-ліцей») та керівник Інна Ковалець; ІІ місце не присуджувалося нікому; І місце виборов зразковий танцювальний колектив «Барви Удеча» (Жидачівський міський центр творчості для дітей та молоді) та керівник Лілія Устрицька.

У номінації «вокальні ансамблі» у зв’язку з невеликою кількістю поданих заявок, членами журі прийнято рішення об’єднати дві вікові категорії, а саме середню та старшу. ІІ місце здобув вокальний ансамбль «Струмочок» (Жидачівський міський центр творчості для дітей та молоді) – керівник Оксана Дахній; І місце - вокальний ансамбль «Ходорівчанка» (Ходорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1) та їхній керівник Микола Костур.

У номінації «вокал» (малі форми: дует, тріо, квартет): у молодшій віковій групі журі фестивалю прийняло рішення І, ІІ та ІІІ місця не присуджувати. У середній віковій групі: ІІІ місце розділили дует «Вишиванка» у складі Конопкевича Мар’яна та Петрів Каріни - учні Зарічанської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., та їхній керівник Леся Польова та дует Жидачівської гімназії ім. О. Партицького у складі Тимофтевич Лідії та Дениса Віталія й їхній керівник Марія Гнатів; ІІ місце вибороло тріо у складі Іванчук Марічки, Найди Юлії та Стадник Христини  Жидачівського міського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Оксана Дахній). У старшій віковій групі ІІІ місце посіло тріо у складі Рія Богдана, Митяка Богдана та Корнійчука Назарія (Центр дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни) та їх керівник Григорій Рій; ІІ місце - дует Жидачівкого НВК, у складі Малаховської Юлії та Барнась Христини (кер. Наталія Кулик); ІІ місце присудили тріо з Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді у складі: Денис Оксани, Гармасій Соломії та Точ Христини (керівник Оксана Дахній); І місце - дует «Ліра» у складі Давидчак Олени та Семен Олесі ( Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2) та їхній керівник Ірина Баліцка.

У номінації «вокал» (соло): молодша вікова група - ІІ місце «наспівала» Бойко Юлія вихованка Лисятицької дитячої школи мистецтв (філіал Нежухів) та їх керівник Степан Барда; ІІ місце також посіла Бернадська Ірина Центр дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни та її керівник Марія Андрусишин. Переможцем у номінації «вокал» у молодшій віковій групі стала дівчинка, яка зачарувала зал своїм співом, умінням вільно поводитись на сцені -   Гіжецька Юлія ( учениця Володимирецької ЗОШ І-ІІ ст), та її керівник Світлана Голобородько. У середній віковій групі нагородили спеціальною відзнакою «за драматичний акторський талант у виконанні сучасних естрадних творів» Мельничука Максима (Жидачівський НВК; кер. Наталія Кулик); ІІІ місце поділили Петрів Каріна учениця Зарічанської загальноосвітньої школи І-ІІ ст., (кер. Леся Польова) та Кабала Лідія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни (кер. Олександра Козак) і Матвіїв Марія (Лисятицька дитяча музична школа (філіал Нежухів), керівник Степан Барда; ІІ місце - Малоросіянцева Еріка учениця Жидачівського НВК,   (кер. Наталя Кулик); І місце - Козак Соломія (Центр дитячої та юнацької творчості м. Перемишляни), керівник Олександра Козак. У старшій віковій групі ІІІ місце присудили Давидчак Олені учениці Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, (кер. Ірина Баліцка); ІІІ місце поділили між собою вихованці Оксани Дахній Денис Оксана та Сорока Лілія; за ІІ місце нагородили Верес Марту (Жидачівський НВК), кер. Світлана Голобородько та Бойко Богдана учня Дашавської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Ярослав Пилипів) також Гриціва Івана учня Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та його керівника Володимира Мотрук; І місце виборола Точ Христина (вихованка Жидачівського міського центру творчості для дітей та молоді) та її керівник Оксана Дахній.

1Депутат Верховної ради України, голова Благодійного фонду «Добре серце» Олег Канівець вітаючи учасників та організаторів фестивалю «Водограй» зазначив: «діти, які брали участь у цьому феєричному фестивалі, які сьогодні виступали – усі вони уже переможці, адже справжній подарунок і скарб це є Божий дар, - талант. Вважаю, що маю за честь вже другий рік поспіль підтримувати «Водограй», фестиваль, який об’єднує серця, який дарує море усмішок та незабутніх спогадів – свято талантів і доброти. І якщо подивитись сьогодні яка у нас талановита молодь, ми можемо сміливо сказати: Україна – благословенна земля, земля добра, любові, радості і незліченних дитячих талантів. І головне завдання для нас, дорослих - зберегти усмішки наших дітей, розвивати їхні таланти і завжди їх підтримувати, адже вони наша надія на те, що світ стане добрішим, милосерднішим, справедливішим. Щиро вітаю переможців, бажаю їм творчих злетів та натхнення»!

1 1 1 1

Більше фото...

Прес-служба Благодійного фонду «Добре серце» 

Сайт Олега Канівця

 

f

 

youtube